Aktuality

 

Skoro 87%

25.09.2022

Třetí místo za Sviny a Zadním Zhořcem z 266 obcí na Ždársku je důkazem, že občanům není Radešín lhostejný. Od prvního nás navíc dělily necelé dvě procenta. Je tedy potřeba poděkovat všem kteří si našli čas a odevzdali svůj hlas bez ohledu na to komu dali svoji důvěru. Takto zvolení zastupitelé mají silný mandát a jistě vás nebudou chtít...

Guláš

21.09.2022

Přijměte prosím pozvání na 22.09.2022 18:00 kdy můžete volit pouze hovězí guláš a třeba sousedsky poklábosit. Jakákoliv agitace je přísně zakázaná. Budeme se těšit.

Je poctivé zviditelnit i program posledního sdružení snad jen s dovětkem , že údaje jako např. učtovaných 80Kč za kubík na čističce svědčí o rostoucí nervozitě.

Tento slogan není jediným naším důvodem ke kandidatuře, a proto ho doplňujeme symbolem rovnováhy. Vyjadřuje naši nevoli a současně oceňuje to co se již v tak malé obci podařilo. Naším myšlenkou je potřeba spojovat a ne rozdělovat, tak aby byl Radešín, opět vzorem pro okolí, jako tomu bývalo v minulosti. V tomto duchu navrhujeme následující kroky :

Pojďme opět táhnout za jeden provaz. V obci ze 100 obyvateli je to potřeba a proto nebuďte lhostejní a přijďte k volbám.

Myslím, že tady také není potřeba nic komentovat snad jen škoda, že v předchozím volebním období se scházela celá vesnice. Příště budeme určitě všichni :-)

Můžeme plánovat cokoliv ale když se příroda rozhodne jinak jak se stalo včera při krátké bouřce pak kvůli spadlé části chmelnice musíme změnit termín sběru chmelu na sobotu 27.8.2022. Program zůstává stejný, práce je zjednodušena o rostliny, které už leží na zemi a budeme se na vás těšit stejně jak v řádném termínu. Čas zůstává také stejný, po akci...

Dalšího významného úspěchu dosáhl starosta Radešína na Ministerstvu zemědělství v Praze, když toto na jeho podnět zrušilo povolení k provozování místní ČOV. Bez ohledu na skutečnost, že se podařilo v loňském roce uzavřít dohodu na čištění odpadních vod z obce tak dál pokračuje speciální operace (slovo válka je zakázané)