Komentář z telefonu Pavla Doležala

27.11.2019

Dobre ráno,

vstup do svazku, té kterého všichni utíkají a dostávají dotace na to, aby se mohli vyvazat?? Určitě bych se nespoléhal na soudruzske dotace, všichni budou říční dotovat pidicisticku v místě, kde už čistička funguje. Zda se mi, ze kouzelné slovo "dotace" funguje úplně na všechno, kdyby někdo řekl, ze dotují pálení lesa, už by se na obci schvaloval nákup sirek... takže za mě: nova COV - ano, ale významná budova pro celou obec, včetně zámku, pivovaru, všech nepripojenych, ať má opodstatnění. Představa ze budou v radesine fungovat 2 COV, nebo se bude nasledne stávající COV "zakazovat", mi přijde totálně nekoncepční a spíše jako kalkul a praktiky po roce 48...

navrhuji hledat řešení, ne megalomanske, krásné chimery, kdy nikdo netuší, kolik by obec a především obyvatele zaplatili za provoz apod (41 Kč stočné, jako v NMnM je predpokladam jen mírná část - začátek). Jen info - zprava KHS - co jiného by měl "hygienik" napsat?? Aneb - už se začneme chovat odpovědné a pragmaticky, nejen hledat špínu a vymyslet, jak lip napsat, ze druhá strana děla něco špatně.

Berte výše uvedené jako původní zprávu - tukanou v telefonu pro Míru - ale řekl jsem si, ze to vlastně rad pošlu i jiným, ze by Vás třeba mohl zajímat laicky názor jednotlivce (tímto se omlouvám ta spam).

Přeju hezky den


S pozdravemPavel Doležal